Європейська якість сертифікованого потужного виробника IQF-продукції

Виробництво та продукція ALTE FOODS відповідає всім міжнародним та українським стандартам якості та має підтвердження дотримання вимог та кваліфікації.

Про компанію

 • Наш високотехнологічний завод збудовано з дотриманням всіх екологічних норм у чистій місцевості в 2021 році. Для досягнення найвищого класу продукції було зібрано команду професіоналів і обрано якісне та сучасне обладнання від провідних постачальників для обробки плодів.
 • ALTE FOODS - новий амбітний та потужний виробник IQF-продукції. Ми використовуємо технологію IQF для заморожування ягід задля максимального збереження всіх корисних властивостей сировини та систему оптичного сортування для отримання продукції найвищого класу. Ознайомитися з політикою безпечності, якості та законності можна за посиланням.
 • Цілями компанії є орієнтація на довгострокове співробітництво з українськими постачальниками якісної сировини та партнерство з покупцями в Україні, ЄС та всьому світі.

Долучайтесь до нас у мережах

Контроль якості сировини на виробництві у власній лабораторії

Лабораторія якості

 • Ми маємо власну лабораторію якості, яка дозволяє вже на першому етапі процесу заморожування максимально точно перевірити сировину та відібрати лише найкращу.
 • Обладнання лабораторії дозволяє реалізувати первинне дослідження ягід згідно з ДСТУ та вимогами до харчових продуктів ЄС: проводити оцінку органолептичних властивостей сировини, визначати обсяг органічних і мінеральних домішок, робити радіологічний аналіз.
 • Для дослідження приймаються виключно плоди для подальшого заморожування.
Бiльше про якiсть

Наша продукція

ALTE FOODS приймає наступні типи сировини: ягоди, фрукти та овочі.
Для обробки сировини використано найкраще провідне обладнання від лідерів.
Фрукти Овочі
чорниця
полуниця
малина
брусниця
вишня
груша
яблуко
обліпиха
лохина
цибуля біла ріпчаста
морква
брокколі
баклажан
картопля
перець

Сертифікація

Готова до постачання продукція ALTE FOODS відповідає всім ДСТУ та міжнародним стандартам. Європейська якість від сертифікованого виробника!

ALTE FOODS має сертифікати, які засвідчують якість та дотримання всіх європейських та українських норм.

На заводі працюють тільки кваліфіковані та сертифіковані робітники.

FSSC 22000 - сертифікат, який націлений на систему управління безпечністю харчових продуктів. Це знак якості для кожного плоду, який вийшов з нашого конвеєру.

BRCGS certification - визнаний в усьомі світі сертифікат контролю якості харчової продукції. В критерії якого входять: екологічність, контроль якості сировини, контроль якості обладнання та дотримання всіх чинників законодавства України та ЄС.

Organic Standard - сертифікат, який засвідчує органічність та екологічність продукції.

Сертифікація Kosher підтверджує відповідність підприємства і сировини правилам, передбаченим законами іудаїзму.

Переваги

Ми гарантуємо європейську якість від сертифікованого потужного виробника IQF-продукції. Завдяки новітнім технологіям шокового IQF-заморожування ягід, фруктів та овочів наші продукти зберігають свої первозданні властивості: вигляд, органолептичні характеристики та смак.
Cучасне
обладнання

ALTE FOODS використовує флюідизаційні апарати тунельного типу, призначені для IQF-заморожування ягід, подрібнених фруктів, овочів та грибів.

Виробництво
Новітня технологія IQF

Технологія IQF зупиняє всі процеси розкладання та розвитку мікроорганізмів в тканинах. Продукція, яка виходить з конвеєру, має майже первозданний вигляд. Замороження проходить без застосування засобів хімічного біозахисту, консервантів, іншої обробки.

Більше про технологiю
Європейські сертифікати

ALTE FOODS має підтвердження про всі дотриманні стандарти та кваліфікацію. Сертифікована продукція перевірена у власній лабораторії контролю та якості сировини.

Переглянути
Зручна
локація

Завод розташований в екологічно чистій зоні у самому центрі ягідництва України, в селі Поліському Житомирської області, що дає змогу проводити IQF-заморожування найсвіжішої продукції вищої якості.

Детальніше

Новини

Заморожені овочі фрукти ягоди

Компанія ALTE FOODS випускає заморожену продукцію високої якості.

Наш високотехнологічний завод збудовано за всіма нормами екології в чистій місцевості в 2021 році. Якісне та сучасне обладнання для обробки плодів - від провідних постачальників. ALTE FOODS оснащений новітнім обладнанням та сучасними машинами для сортування, мийки та замороження. Всі конструкції з нержавіючої сталі.

Ми маємо власну лабораторію якості, яка дозволяє максимально точно перевірити продукцію та її якість та визначити клас.

Обладнання лабораторії дозволяє реалізувати дослідження сировини згідно з ДСТУ та вимогами до харчових продуктів ЄС: проводити оцінку органолептичних властивостей сировини, оцінювати обсяг органічних і мінеральних домішок, робити радіологічний аналіз.

Для дослідження приймається виключно сировина для подальшої заморозки.

Технологія IQF зупиняє всі процеси розкладання / розвитку мікроорганізмів в тканинах - продукція, яка виходить з конвеєру має майже первозданний вигляд. Заморозка проходить без застосування засобів хімічного біозахисту, консервантів, іншої обробки - в цьому їх вирішальна перевага перед так званими свіжими фруктами. Процесс виконується без застосування азоту! Спеціаліст (оптичний сортувальник) обирає плоди за такими критеріями: стиглість, калібр, мінімальні домішки інших сортів ягід в партії.

ALTE FOODS має сертифікати, які засвідчують якість та дотримання всіх європейських та українських норм:

FSSC 22000 - сертифікат, який націлений на систему управління безпечності харчових продуктів. Це знак якості для кожного плоду, який вийшов з нашого конвеєру.

BRCGS PROFESSIONAL - визнаний в усьомі світі сертифікат контролю якості харчової продукції. В критерії якого входять: екологічність, контроль якості сировини, контроль якості обладнання та дотримання всіх чинників законодавства України та ЄС.

Organic Standard - сертифікат засвідчує органічність та екологічність виробництва.

На заводі працюють тільки кваліфіковані та сертифіковані робітники.

Ягоди

Сертифікована продукція перевірена у власній лабораторії контролю та якості сировини. Зручне розташування в екологічній зоні

Місцеві називають цю зону “центр вирощування ягід”, завдяки великій кількості фермерських господарств. Саме тут розташувався ALTE FOODS - в екологічно чистій місцевості. Зовсім поруч безтурботно ростуть та насичуються українським сонцем ягідки. Таке розташування додає зручності у співробітництві з господарями, що знаходяться поруч, та скорочує шлях від “скарбу” з вітамінами до нашої лабораторії.

Готова до постачання продукція ALTE FOODS відповідає всім ДСТУ та міжнародним стандартам якості. Європейська якість від сертифікованого виробника. ALTE FOODS виробляє заморожені фрукти, овочі та ягоди.

ALTE FOODS пропонує великий вибір заморожених ягід: полуниця, малина, лохина, брусниця, вишня тощо.

Фрукти

Завдяки технологіям шокової IQF-заморозки фрукти зберігають свій вигляд та найголовніше - свої корисні властивості. Пропонується наступна продукція: заморожене яблуко, груша, обліпиха тощо.

Овочі

ALTE FOODS використовує флюідизаційні апарати тунельного типу призначені для IQF, подрібнених фруктів, овочів і грибів тощо. Пропонується великий вибір овочів: цибуля ріпчаста, морква, броколі, баклажан, картопля, перець тощо.

Збереження якості харчової продукції

ALTE FOODS використовує тільки сучасне та якісне обладнання для заморожування. Саме тому плоди виглядають ідеально та зберігають в собі всі корисні властивості.

Новий та сучасний завод з унікальною технологією IQF, побудований відповідно всім вимогам харчової продукції України та ЄС. ALTE FOODS використовує флюідізаційні апарати тунельного типу призначені для швидкої заморозки ягід, подрібнених фруктів, овочів і т.д.. Продукція заморожується без застосування рідкого азоту! Спеціаліст (оптичний сортувальник) обирає плоди за такими критеріями: стиглість, калібр, мінімальні домішки інших сортів ягід в партії. Переваги такої технології в тому, що продукт, який піддається заморожуванню, постійно перебуває в підвішеному шарі, тому частинки товару не змерзаються одна з одною, кожна частина отримує рівномірну обробку з кожного боку, забезпечуючи індивідуальну заморозку високої якості, і привабливий вигляд продукту на виході.

Фактори, що в першу чергу впливають на прийняття рішення щодо співпраці з ALTE FOODS

Постійний пошук нових постачальників якісної сировини

Надійний партнер: виконання термінів, якості та обсягу поставок.

Прозорий документообіг та сертифікація продукції та виробництва.

Чіткі правила та графік прийому сировини

Гарантована вчасна оплата сировини

Контроль якості сировини на виробництві у власній лабораторії

Підтримка та підвищення кваліфікації вітчизняних фермерів – взаємовигідні умови співробітництва

Технологія шокової IQF-заморозки сучасний спосіб, щоб зберегти продукт. Завдяки тому, що кожен з них знаходиться у підвішеному стані,плід заморожується рівномірно з усіх боків. IQF зупиняє всі процеси розкладання / розвитку мікроорганізмів в тканинах - продукція, яка виходить з конвеєру має майже первозданний вигляд. Заморозка проходить без застосування засобів хімічного біозахисту, консервантів, іншої обробки - в цьому їх вирішальна перевага перед свіжими фруктами.

Ви можете купити заморожену продукцію, як оптом, так і вроздріб. Сировина має первозданний вигляд та неперевершений смак.

Завдяки використанню новітніх технологій шокової IQF-заморозки ягід, фруктів та овочів - наші продукти зберігають свої первозданні властивості: вигляд, корисні властивості (органолептичні властивості) та смак.

Залиште вашу заявку на співробітництво тут

  ТОВ “АЛЬТЕ Фудз”

  044 360 16 36 info@altefoods.com

  вул. Митрополита Василя Липківського, 18, м. Київ, 03035

  Маршрут

  Контакти виробництва

  вул. Зарічна, 3-А, с. Поліське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11555

  Маршрут