Фермеру

ALTE FOODS - потужний виробник європейської сертифікованої якості. Працюємо з відповідальними, системними та надійними постачальниками, які зацікавленими у партнерстві з виробником IQF-продукції.

Давайте співпрацювати

Ми орієнтовані на довгострокове співробітництво та готові надавати експертний супровід на етапі становлення фермерського господарства майбутніх постачальників якісної сировини.

Продукцію ми перевіряємо у власній лабораторії якості, а процес прийому сировини завжди проходить швидко та мобільно.

Наша продукція

ALTE FOODS приймає наступні типи сировини: ягоди, фрукти та овочі.
Для обробки сировини використано найкраще провідне обладнання від лідерів.
Фрукти Овочі
чорниця
полуниця
малина
брусниця
вишня
груша
яблуко
обліпиха
лохина
цибуля біла ріпчаста
морква
брокколі
баклажан
картопля
перець

Наші стандарти

ALTE FOODS притримується всіх належних стандартів для прийому сировини.

1

Попереднє сортування плодів у власній лабораторії якості

дозволяє забезпечити на виході безпечну та високоякісну продукцію.

2

Оптичний сортувальник визначає якість за наступними критеріями:

стиглість, калібр, мінімальні домішки інших сортів ягід в партії.

Сертифікація

Готова до постачання продукція ALTE FOODS відповідає всім ДСТУ та міжнародним стандартам. Європейська якість від сертифікованого виробника!

ALTE FOODS має сертифікати, які засвідчують якість та дотримання всіх європейських та українських норм.

На заводі працюють тільки кваліфіковані та сертифіковані робітники.

FSSC 22000 - сертифікат, який націлений на систему управління безпечністю харчових продуктів. Це знак якості для кожного плоду, який вийшов з нашого конвеєру.

BRCGS certification - визнаний в усьомі світі сертифікат контролю якості харчової продукції. В критерії якого входять: екологічність, контроль якості сировини, контроль якості обладнання та дотримання всіх чинників законодавства України та ЄС.

Organic Standard - сертифікат, який засвідчує органічність та екологічність продукції.

Сертифікація Kosher підтверджує відповідність підприємства і сировини правилам, передбаченим законами іудаїзму.

Умови співробітництва

ALTE FOODS - це можливість співробітництва з потужним виробником IQF-продукції.
Співпрацюємо з відповідальними, системними та надійними постачальниками, які зацікавлені у партнерстві з потужними сертифікованим виробником європейського рівня.
Ми намагаємося зробити кожен прийом сировини швидким та зручним.

Забезпечуємо зворотною тарою: постачальник на виробництві отримує спеціальну тару, в якій сировина буде доставлена на виробництво

Проводимо зважування сировини на місці

Прийом організовано з рампи заводу

Перевірка продукції у лабораторії якості та сортування сировини

Правила збору ягід.

При збиранні ягід користуйтеся посудом, який дозволений для використання для харчових продуктів. Переконайтеся, що тара та обладнання для збору, які ви використовуєте є цілими, сухими та чистими. Зібрані ягоди не повинні мати сторонніх запахів, домішок та присмаків. Тара, яка використовується не повинна бути джерелом потрапляння сторонніх предметів. Ретельно вимийте руки перед початком роботи. Не проводьте збір ягід, якщо погано себе почуваєте. Під час збору ягід не доторкайтесь до носу та шкіри. При зборі ягід користуйтесь одягом з довгим рукавом, надягайте довгі штани та шапку. Ягоди не можна збирати по обочинах доріг, поблизу житлових та промислових зон. Для збору ягід відійдіть 50 кроків (25 м) від ґрунтової дороги та 100 кроків (50 м) від траси. Ягоди не можна збирати на ділянках, які оброблені засобами захисту рослин. Будьте обережні. Не плутайте чорницю з іншими ягодами. Збирайте стиглі ягоди. Уникайте потрапляння червоних та зелених ягід. Ягоди збирайте в суху сонячну погоду. Після дощу зачекайте висихання ягідника. Ягоди слід транспортувати критим транспортом: ягоди мають бути добре захищені при транспортуванні. Ягоди слід якнайшвидше доставити на місце збору. Транспорт для транспортування ягід має бути чистим. Якщо не можна здати ягоди зразу зберігайте їх в чистих, сухих приміщеннях з параметрами за температурою: +4 - +10 °С у сухій тарі, не закриваючи кришкою. Краще за все ягоди зберігаються в низьких ящиках, розсипаними тонким шаром. Щоб ознайомитися з Правилами збору ягід, будь ласка, перейдіть за посиланням .

Дана програма передумова встановлює правила збирання та зберігання ягід до постачання на підприємство. Мета програми - забезпечити захист продукції від потенційних джерел забруднення шляхом дотримання правил гігієни. Положення правил збору ягід розповсюджуються на всіх постачальників підприємства.

Залиште вашу заявку на співробітництво тут

  ТОВ “АЛЬТЕ Фудз”

  044 360 16 36 info@altefoods.com

  вул. Митрополита Василя Липківського, 18, м. Київ, 03035

  Маршрут

  Контакти виробництва

  вул. Зарічна, 3-А, с. Поліське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11555

  Маршрут