Переваги

Ми гарантуємо європейську якість від сертифікованого потужного виробника IQF-продукції. Завдяки новітнім технологіям шокового IQF-заморожування ягід, фруктів та овочів наші продукти зберігають свої первозданні властивості: вигляд, органолептичні характеристики та смак.
Cучасне
обладнання

ALTE FOODS використовує флюідизаційні апарати тунельного типу, призначені для IQF-заморожування ягід, подрібнених фруктів, овочів та грибів.

Виробництво
Новітня технологія IQF

Технологія IQF зупиняє всі процеси розкладання та розвитку мікроорганізмів в тканинах. Продукція, яка виходить з конвеєру, має майже первозданний вигляд. Замороження проходить без застосування засобів хімічного біозахисту, консервантів, іншої обробки.

Більше про технологiю
Європейські сертифікати

ALTE FOODS має підтвердження про всі дотриманні стандарти та кваліфікацію. Сертифікована продукція перевірена у власній лабораторії контролю та якості сировини.

Переглянути
Зручна
локація

Завод розташований в екологічно чистій зоні у самому центрі ягідництва України, в селі Поліському Житомирської області, що дає змогу проводити IQF-заморожування найсвіжішої продукції вищої якості.

Детальніше

Залиште вашу заявку на співробітництво тут

  ТОВ “АЛЬТЕ Фудз”

  044 360 16 36 info@altefoods.com

  вул. Митрополита Василя Липківського, 18, м. Київ, 03035

  Маршрут

  Контакти виробництва

  вул. Зарічна, 3-А, с. Поліське, Коростенський р-н, Житомирська обл., 11555

  Маршрут